Koszyk0
Znajdź produkt
Zobacz opinie klienta
Kontakt

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Badylarska 21
02-484 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.plŻagle Corradi

Podkategorie

Żagle przeciwsłoneczne są rodzajem markiz, które mogą być kompletnie zwinięte w kilka sekund przy użyciu manualnego lub automatycznego mechanizmu. Żagiel przeciwsłoneczny na wymiar składa się z omasztowania wykonanego ze stali nierdzewnej oraz tkaniny. Może ją stanowić spojony żywicą poliester Tempotest Star® w pięciu różnych kolorach lub biały Dacron®. Są to materiały wykorzystywane na co dzień w zastosowaniach żeglarskich, co gwarantuje ich wytrwałość.

Bardzo niski poziom wymaganej konserwacji i doskonała odporność na warunki atmosferyczne, sól oraz zużycie sprawiają, że żagiel przeciwsłoneczny na wymiar Corradi jest oryginalnym i efektownym rozwiązaniem zarówno dla zastosowań domowych, jak i komercyjnych.

Żagle dostarczają szeroki wachlarz możliwości projektowych, pozwalając na odpowiednie dostosowanie kształtu żagli, aby zacienić powierzchnie zgodnie z zapotrzebowaniem konkretnego miejsca i pragnienia klienta. Stwarza to pole do popisu dla nietuzinkowych kształtów i designu, w wyniku których modele mogą imitować skrzydła nietoperza. Pozwala to na zastosowanie ciekawych wariantów cieniowania, dzięki czemu będziesz miał pewność, że ulubione miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi będzie w całości zabezpieczone od promieni słońca oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jeżeli cenisz sobie wypoczynek w bardzo wysokim standardzie, zdecydowanie rozważ zakup przeciwsłonecznego żagla.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żagli przeciwsłonecznych Corradi na Ogrodowym Salonie!

Żagiel wolnostojący Libeccio

Żagiel wolnostojący Libeccio
System zacieniający ze stali nierdzewnej w kształcie skrzydeł nietoperza z żaglem przeciwsłoneczny...
55 000,00-69 000,00 zł
Facebook
youtube