Koszyk0
pomoc +48 727 632 862
Kontakt z nami

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
Badylarska 21
02-484 Warszawa

Email
info@ogrodowysalon.plVerton

Prosty design w połączeniu z eleganckim wyglądem to główne atuty mebli z kolekcji Verton Brafab, które występują w pięknym kolorze niebieskim. Ogrodowy Salon oferując swoim Klientom wysokiej jakości wyposażenie, specjalnie dla nich udostępnia najważniejsze pozycje wchodzące do serii. Chcąc stworzyć wymarzoną aranżację tarasu czy ogrodu będą oni mogli zaopatrzyć się w takie modele jak: stolik kawowy, fotele, sofy, a także zamówić cały zestaw wypoczynkowy z kolekcji Verton.

Omawiane meble z podanej serii cechują się skandynawskim stylem, który łączy w sobie takie elementy jak minimalizm wzornictwa z praktycznym zastosowaniem. W rezultacie wyposażenie takie jest nie tylko bardzo użyteczne, ale także efektowne wizualnie, bez poczucia przesytu i nachalnej elegancji. To, co wyróżnia serię Verton spośród innych to przede wszystkim wykonanie. Sofy i fotele są skonstruowane z aluminium, które z wierzchu zostały pokryte błękitną tkaniną tekstylinową. Aby nadać meblom odpowiedniego poczucia komfortu, wzbogacone zostały o wygodne szare poduszki, zarówno na oparcie, jak i siedzisko. Stoliki – kawowy i pomocniczy dostępne w kolekcji, oprócz aluminium zostały uzupełnione o blat szklany pokryty granulatem, nadającym mu wygląd granitu.

Całość wyposażenia z serii Verton Brafab prezentuje się bardzo okazale, przywołując swoim designem nadmorskie klimaty i poczucie lekkości, jakim powinny się charakteryzować meble ogrodowe, a szczególnie te przeznaczone na taras. Wykończenie, modne kolory, a także praktyczne ich zastosowanie w przestrzeni, czynią tą kolekcję atrakcyjnym wariantem, propozycją wystroju Twojej posiadłości.

Stoliczek pomocniczy Verton

Stoliczek pomocniczy Verton
Wyprzedane
Aluminiowy stoliczek pomocniczy z kolekcji Verton. ...
880,00 zł

Stolik kawowy Verton

Stolik kawowy Verton
Wyprzedane
Stolik kawowy w kolorze białymz grafitowym blatem. ...
1 450,00 zł

Fotel Verton

Fotel Verton
Wyprzedane
Elegancki fotel w kolorze morskim do ogrodu zimowego i na taras. ...
2 600,00 zł

Sofa Verton

Sofa Verton
Wyprzedane
Nowoczesna sofa w kolorze morskim z szarymi poduchami. ...
3 900,00 zł

Sofa z wysokim oparciem Verton

Sofa z wysokim oparciem Verton
Wyprzedane
Jedyna taka sofa o wysokim oparciu w kolorze morskim. ...
4 450,00 zł

Zestaw wypoczynkowy Verton

Zestaw wypoczynkowy Verton
Wyprzedane
Nowoczesna sofa na taras o wyglądzie mebla tapicerowanego. ...
9 950,00 zł

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram