Koszyk0
pomoc +48 727 632 862

Dla architektów, projektantów miejsc użyteczności publicznej, restauracji oraz domowych tarasów proponujemy wykorzystanie modeli 3D największego włoskiego producenta krzeseł Pedrali, producenta mebli do restauracji i basenów Nardi oraz mebli aluminiowych dedykowanych na domowe tarasy. Jeżeli tworzysz dla klienta wizualizację i poszukujesz zarówno produktów, jak i modeli, nie musisz szukać dalej.

Zalongo

Nowoczesna koncepcja tarasu z meblami tapicerowanymi przerodziła się w strefę wypoczynkową  z meblami o lekkiej formie Zalongo łączącymi teak i metal.

dfdfdfdf

Palma

Projektantki umieściły narożnik Palma w sercu domowego tarasu, tworząc swoisty salon na tarasie. Uwagę przykuwa zieleń pnąca się po ścianie i w postaci ogrodu wertykalnego. Od projektu, przez wizualizację do realizacji, w które narożnik Palma został zastąpiony przez Antibes z dodatkowym fotelem.

projekt tarasu
wizualizacja tarasu
stół wizualizacja
wizualizacja narożnik Palma
realizacja Antibes

Epinal

Nad tarasem rozpościera się nowoczesne zadaszenie z rozsuwanym dachem, pod którym kolorów dodają meble technorattanowe w odcieniach brązu. Koncepcja tarasu bazowała na stworzeniu zewnętrznego salonu, nad którym rozpościera się tarasola z meblami wypoczynkowymi i obiadowymi łączącymi elementy drewniane z ciepłymi barwami technorattanu. Podczas wybierania mebli okazało się, że wygoda kolekcji Epinal oferuje zarówno wygodę, jak i ciepłą dwutonową barwę brązu.

projekt tarasu
wizualizacja tarasu
wizualizacja tarasu
wizualizacja tarasu
tarasola
krzesłą Avallon
Avallon krzesła
Epinal brązowy
Epinal brązowy
Avallon
Epinal brązowy

Toulouse

Połączenie nowowczesnych form narożnika Toulouse z zestawem obiadowym Circle oraz krzesłami Tatami.

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram