Koszyk0
pomoc +48 727 632 862
Kontakt z nami

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
Badylarska 21
02-484 Warszawa

Email
info@ogrodowysalon.plReims

Ogrodowy Salon na łamach swojego sklepu internetowego prezentuje dopracowane w najmniejszych szczegółach wyposażenie z serii Reims, które swoim kształtem i właściwościami, będzie pełnić idealną ozdobę tarasu. Meble zostały zaprojektowane przez Hugo De Ruiter’a, a więc osobę, która doskonale umie dobrać wygląd, proporcje konstrukcji do potrzeb użytkowników. Doświadczenie projektanta przełożyło się na stworzenie nietuzinkowej i eleganckiej kolekcji, na tyle uniwersalnej, by każdy mógł ją zaimplementować na terenie swojego tarasu czy ogrodu. Meble z tej kolekcji są eleganckie i charakteryzują je stonowane kolory, takie jak grafitowy czy szary.

Zaletą rozłożystych, nowoczesnych mebli tarasowych Reims jest na pewno przeznaczenie, a więc dostarczenie wygody użytkownikom. Dzięki delikatnie zaokrąglonym poduchom o grubości 20 cm zyskują oni jeszcze większe odczucie komfort. W dodatku ruchome tylne oparcie w kanapie pozwoli domownikom wygodnie oprzeć głowę. Wiosną czy latem popołudniowa drzemka będzie więc w pełni możliwa. Spośród asortymentu dostępnego w kategorii Reims warto też zwrócić uwagę na takie modele jak stolik kawowy, którego proste linie podkreślają ponadczasowe piękno, a jego blat pokryty jest granitem. Całość wraz z fotelami i kanapami z serii oddaje piękny wymiar i charakter otoczenia, a o to przede wszystkim tu chodzi. Goście, jak i domownicy będą mogli czuć się swobodnie, spędzając czas na kawie, grillu czy spożywaniu drinków.

Na ponadczasową kolekcje Reims składają się takie meble jak: stoliki kawowe, moduły prawe i lewe, a także dodatkowe dołączone do zestawów poduchy, również na narożniki. Wyposażenie w takim wymiarze będzie pełnić idealne udogodnienie dla gości i domowników, chcących spędzić czas w ogrodzie, bądź na samym tarasie. Zapraszamy do przyjrzenia się meblom z serii Reims i wybrania odpowiadających Tobie pozycji.

Narożnik Reims

Narożnik Reims
Wyprzedane
Tapicerowany narożnik do ogrodu zimowego i na taras. ...
13 500,00 zł

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram