Koszyk0
pomoc +48 727 632 862
Kontakt z nami

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
Badylarska 21
02-484 Warszawa

Email
info@ogrodowysalon.plMeble Houe nowoczesne wzornictwo
Nowoczesne duńskie meble Houe – nowość od Ogrodowego Salonu

Za prekursora niezwykle popularnego stylu skandynawskiego uznawany jest Carl Larsson. Ten szwedzki malarz w swojej twórczości prezentuje przytulny i barwny dom, w który wszelkie elementy wyposażenia łączy użyteczność, tradycyjna prostota oraz nowoczesność. Każdy, kto zakochał się w stylu skandynawskim, z pewnością będzie chciał wyposażyć swój dom oraz ogród w niezwykłej urody meble w stylu ludzi północy.

Obecnie we wnętrzach nowoczesnych domach królują meble duńskie, które doskonale wpisują się w popularny styl duński, który od stylu skandynawskiego różni się jedynie tym, że nie wszystkie meble czy dodatki malowane są na biało. Meble w stylu duńskim, takie jak meble Houe, są ukłonem w stronę znanych trendów, w których króluje przede wszystkim prostota designu. We wnętrzach w takim stylu najbardziej doceniane są dodatki, czyli tekstylia, różnego rodzaju bibeloty oraz kolory ścian. To właśnie takie połączenie barw sprawia, że wnętrze staje się jednocześnie przytulne i niezwykle funkcjonalne.

Meble duńskie Houe – nowoczesny design w Twoim ogrodzie

W wielu wnętrzach, urządzonych w szeroko rozumianym stylu skandynawskim pojawiają się białe ściany, które najczęściej nie stanowią jedynej barwy danego pomieszczenia. Zwykle bieli ścian towarzyszą intensywnie kolorowe dodatki. Na podobne rozwiązania decydują się projektanci mebli ogrodowych. Duńska marka Houe stawia na oryginalne wzornictwo i najwyższej jakości wykonanie produktów do aranżacji ogrodu. Projektanci firmy kładą nacisk na nowatorskie rozwiązania, które realizują na każdym etapie produkcji ogrodowych mebli. Meble Houe zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym i luksusowym aranżowaniu przestrzeni ogrodów, balkonów i tarasów, chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby meble wykorzystać również we wnętrzach domów i mieszkań.

Meble duńskie Houe to proste w swojej formie krzesła i leżaki z serii Click, które będą się doskonale prezentowały w ogrodzie przy basenie oraz na tarasie. Te meble zostały wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii, która pozwala na prostą i przyjemną zmianę kolorystyki mebli z serii Click. Pośród oryginalnych produkcji Houe można znaleźć również ponadczasowe stoły bambusowe z serii Sketch, Four czy Leaf.

Wypoczynek w Ogrodowym Salonie

Sklep Ogrodowy Salon powstał z miłości do mebli oraz możliwości, jakie daje między innymi duński design. Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym będą mogli całkowicie odmienić przestrzenie swoich ogrodów, tarasów czy balkonów. Oferowane przez nas duńskie meble Houe cechuje wysoka jakość wykonania oraz odporność na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz umilić sobie ciepłe wieczory we własnym ogrodzie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą mebli duńskich Houe.

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram