Koszyk0
pomoc +48 727 632 862
Kontakt z nami

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
Badylarska 21
02-484 Warszawa

Email
info@ogrodowysalon.plWyposażenie pięknych tarasów w postaci mebli duńskich
Meble duńskie – odłam skandynawskiego stylu

Skandynawski styl jawi się jako ten, który kładzie nacisk na minimalizm oraz funkcjonalny design. Z tychże względów meble o takim charakterze zyskały wielu swoich miłośników, również i w Polsce. Jednakże skandynawskie wzornictwo ma też swoje odłamy, do których należy niewątpliwie styl duński. Charakteryzuje się on bardzo zbliżonym, ale jednak nieco odmiennym designem niż meble skandynawskie.

Do jednych z cech stylu należy zerwanie z pełną funkcjonalnością, a więc elementem właśnie wyróżniającym skandynawskie podejście od innych. Uzupełnione zostały o walory użytkowe i przede wszystkim estetyczne, odwołując się swoim wzornictwem do tradycyjnych mebli drewnianych. Forma oraz kolory są czystym nawiązaniem do klasyki, w której mały przesyt dodatków nie zaburza poczucia estetyki. Poza tym wyróżnikiem tego stylu są odwołania do oryginalnych form brył, czym charakteryzowały się meble z lat 50 i 60.

Duńskie meble – teraz dostępne także w Ogrodowym Salonie

Taka specyfika cech mebli, przyczyniła się do wyodrębnienia osobnego stylu i designu. Sklep Ogrodowy Salon mając na uwadze rozwijające się trendy w aranżacji wnętrz, w ramach potrzeb Klientów udostępnił bogaty wybór asortymentu, takiego jak meble duńskie. Będąc pasjonatami różnych stylów oraz nietuzinkowego wzornictwa, wyodrębniliśmy osobną kategorię, w której nasi Klienci mogą znaleźć wykonane w tym designie meble.

Z tego też względu, za sprawą odpowiednich kontaktów udostępniamy na łamach sklepu m.in. wyposażenie od duńskiego producenta Houe. Marka ta działająca od lat na rynku, także polskim, zyskuje coraz większe uznanie wśród odbiorców, właśnie za sprawą odmiennego, przykuwającego stylu. Unikalne wzornictwo w połączeniu z nowatorskimi rozwiązaniami idealnie się wpisuje w gusta naszych rodaków.

Kolekcje i serie mebli duńskich zawartych w sklepie

Jedną z głównych cech, jaka przyświeca wykonanym przez nich meblom, to wyrażenie luksusu, które można podkreślić przy pomocy odpowiednich materiałów i metod produkcji. Z jednej strony prostota, a z drugiej nienachalna elegancja – zestawienie obu elementów można zobaczyć choćby w meblach z kolekcji Eyelet. Na przykładzie stolika kawowego dostrzeżesz zarówno wykonanie i ekstrawagancką czarną kolorystykę, jak i proste praktyczne funkcje, w postaci specjalnego systemu odprowadzania wody z tacy stolika.

Szukając innych użytecznych rozwiązań w obrębie duńskich mebli, można natknąć się na niekonwencjonalne wyposażenie z serii Click. Do ich zalet szczególnie zalicza się wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także łatwość montażu oraz możliwość zmiany koloru. Za pośrednictwem zamontowanych wymienialnych elementów na siedzisku i oparciu, można w prosty sposób wymienić barwę, spośród wielu dostępnych wariantów kolorystycznych.

Miłośnicy klasycznego i tradycyjnego wzornictwa z połowy XX w. będą mogli nabyć pozycje z kolekcji Level, których design zawiera eleganckie akcenty i dostarcza prostych rozwiązań, wzbogacając je o wyroby, elementy drewniane czy z bambusa. Stolik boczny z pufą może być doskonałym wyposażeniem dla niewielkiego tarasu oraz balkonu, gdzie domownicy chcą nadać wnętrzu trochę większej ekstrawagancji i doniosłości.

Meble duńskie mogą przyczynić się do zupełnej odmiany charakteru Twojego domu. Przyjrzyj się ofercie cenionego i zaufanego sklepu Ogrodowy Salon, a być może sam odkryjesz, że styl skandynawski, czy właśnie duński został stworzony właśnie z myślą o Tobie.

Więcej zdjęć:

Duńskie meble pewność wytrzymałości na każde warunkiMeble duńskie to doskonałe wyposażenie eleganckich tarasów

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram