Koszyk0
pomoc +48 727 632 862
Kontakt z nami

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
Badylarska 21
02-484 Warszawa

Email
info@ogrodowysalon.plfotele Gliss przezroczyste
Jesień tradycyjnie sezonem krzeseł przezroczystych

Złota polska jesień. Taka prawdziwa trwa bardzo krótko. Jesienne momenty są naprawdę ulotne. Z drugiej strony, to ostatnia szansa na łapanie ciepłych promieni słonecznych w swoim domu.

Zmiana aranżacji w domu wraz z nadchodzącymi jesiennymi miesiącami? Takie postanowienie wydaje się być absurdalne. Jednak nie dla osób, które lubią otaczać się pięknymi rzeczami. Czy zastanawiasz się nad tym, jakie meble idealnie będą pasować do Twojego salonu lub jadalni?

Przezroczyste meble do domu

Jesień jest idealną porą roku, by w naszym domu znalazły się... przezroczyste meble. To nie jest żaden żart!

Właśnie takie meble idealnie wkomponują się w wyjątkowość nadchodzącej pory roku. Przezroczyste meble doskonale odświeżą zakątek naszego mieszkania. Jesień zwykle kojarzy nam się ze złotą porą roku. To właśnie takie promienie słoneczne wpadające przez okno, wydają się być jeszcze cieplejsze. Jeżeli będą one padać na tafle przezroczystych mebli, wtedy zyskamy nieco więcej światła odbitego. Może to niewiele, ale przy coraz krótszych dniach, każda ilość światła słonecznego staje się na wagę złota.

Rozjaśnienie ponurych dni

Jesienne dni często są oplecione nie tylko złocistymi promieniami słońca, ale również nie brakuje bardziej ponurych dni. Dlatego przezroczyste meble będą idealne dla rozjaśnienia domowej aranżacji. Czy wyobrażasz sobie przesiadywanie w ciemnym fotelu lub na czarnym krześle? Warto zadziałać na przekór aurze.

Wersja nude

Tak naprawdę przezroczyste meble, które najczęściej wykonane są z poliwęglanu, posiadają jeszcze jedną cenną zaletę. Jest nią odwrócenie uwagi od mebli. Chociaż oczywiście są one eleganckie oraz nowoczesne, ale jednocześnie nie aż tak rzucające się w oczy. Dzięki takim meblom będziemy mogli jeszcze bardziej cieszyć się kolorami jesieni.

Łatwiej dopasować dodatki

Decydując się na wymianę mebli do salonu, jadalni, czy też kuchni o tej porze roku, powoduje że nie sposób również zdecydować się na wymianę wszelkich dodatków. Wystarczy wprowadzić do wnętrza kilka jesiennych dodatków. Mogą to być z jednej strony ciepłe pledy i koce w odcieniach szarości lub modnego granatu. Ale z drugiej strony warto wprowadzić nieco koloru. Pomarańcz i odcienie żółtego są ewidentnymi kolorami przewodnimi dla złotej polskiej jesieni. Wystarczy zrobić bukiet z suchych liści, który umieścimy w wazonie na stole. Innym rozwiązaniem jest ułożenie na komodzie kilku szyszek oraz ozdobnych dyń.

Poszukując idealnych mebli, które są wykonane z przezroczystego poliwęglanu, ciekawy fotel znajdziemy choćby tutaj:

Krzesłą Glis

Fotele Gliss

Eleganckie, minimalistyczne i wyśmienicie podkreślające jesienną aurę. Wypicie gorącego kakao lub czekolady na takich krzesłach, na pewno wprawi nas w spokojny, nostalgiczny nastrój.

ogrodowysalon.pl posiada Znak Jakości Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Zobacz Więcej

Facebook
youtube
Instagram