Koszyk0
Znajdź produkt
Zobacz opinie klienta

Kontakt

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Krzysztofa Kolumba 39
02-285 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.plPodkategorie

Marzyciel w kosmosie, poszukujący sekretów natury...

Inspiracja Shenzhou X pochodzi od statku kosmicznego Shenzhou X oraz jego lądownika. Design łączy kolorystykę jasno brązowego technorattanu oraz wysuniętej na pierwszy plan barwy białej, co czyli ramę prostą oraz wyrazistą. Dryfujący wśród chmur Shenzhou X jest niczym nienaruszalne auto, które prowadzi ludzi ku przyszłemu stylowi życia skierowanemu na zewnątrz. Zawieszony na suficie, o sylwetce mającej wznieść się w przestworza o otwartości i wolności naturalnie tworzącej alternatywny rodzaj piękna.

Unikalne wzornictwo Shenzhou X pozwala na wiele konfiguracji ustawień, zarówno w przechowywaniu, jak i użytku. Zaprojektowany do łatwego montażu i urządzenia. Kolekcja ma wbudowany specjalny mechanizm zamykający, który bezpiecznie utrzymuje części sztaplowanego zestawu. Najwyższa jakość technorattanu, drewna teakowego oraz tkaniny mogące wytrzymać warunki zewnętrzne.

Pomysł na Shenzhou X pochodzi także z chęci stworzenia wyjątkowej kolekcji mebli ogrodowych. Reprezentuje krok na przód i w górę na rynku mebli tarasowych, którego design tworzy unikalny nastrój na zewnątrz.
1. Ogólne formy przypominają wielki chiński statek kosmiczny, z jednoczesnym stworzeniem komfortowych mebli zewnętrznych.
2. Nacisk i ekspozycja wewnętrznej struktury aluminiowej zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi oraz tworzy unikalne wrażenie estetyczne.
3. Aluminium o podwyższonej odporności tworzy silną i bezpieczną ramę dla całej konstrukcji. Wysokiej jakości technorattan zapewnia solidną przestrzeń wypoczynkową pozwalającą użytkownikowi w pełni zaufać końcowemu produktowi.
4. Możliwość sztaplowania w zestawy tworzy atrakcję wizualną, a gdy nieużywany, zestaw staje się wydajnym schowkiem.
5. Kolekcja składa się z kilku zestawów pozwalających usatysfakcjonować wszystkie potrzeby wypocznkowe, od spania, poprzez jedzenie do huśtania.

SHENZHOU X

Gratulacje za wspaniały design Shenzhou X. Zostało to docenione przyznaniem nagrody Reddot Award 2014.
Reddot Award zostało stworzone w 1955, obecnie jest najbardziej wpływowym konkursem, nazywanym "Oscar" w świecie designu. Zostało stworzone przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen. Każdego roku ponad 10000 prac z 60 krajów bierze udział w konkursie na design produktu, design komunikacyjny oraz koncept. Uhonorowane produkty mają możliwość zostania pokazanymi w Reddot Museum w Essen.

czytaj więcej
Facebook
youtube
youtube