Leżaki ogrodowe

Któż nie lubi relaksować się w ogrodzie, gdy nadchodzą ciepłe i słoneczne dni? Kto z nas nie marzy o tej wyjątkowej chwili kiedy z napojem w ręku, rozłożeni wygodnie na tarasie możemy zażyć kąpieli słonecznej?

W Ogrodowym Salonie znajdziesz szeroki wybór leżaków, które pozwolą na spędzenie tych chwil w wyjątkowy sposób. Leżaki ogrodowe muszą być nie tylko wygodne, ale również solidne i wytrzymałe. W naszej ofercie posiadamy następujące leżaki:

  • Leżaki aluminiowe – konstrukcja z solidną ramą, dzięki czemu leżak jest nie tylko wytrzymały, ale również lekki. Aluminium zapewnia odporność na promienie słoneczne oraz ochronę przed nagłym ześlizgnięciem się mechanizmu blokowania. W ofercie posiadamy klasyczne leżaki ogrodowe, z miękką poduchą bądź z plecionką – gwarantującą komfort i przepuszczalność powietrza.
  • Leżaki z technorattanu – wytrzymałe w każdym calu na jakiekolwiek warunki pogodowe. Materiał ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu a co ważniejsze – nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Co więcej, technorattan nie odbarwia się na słońcu, a jego elastyczność nie pozwoli na odkształcenia czy utratę pierwotnej formy. Dzięki temu starczy na długie lata używania.
  • Leżaki drewniane – dla ceniących klasykę. Wykonane z wytrzymałego drewna.

Odpoczynek na łonie przyrody stanowi wyjątkowe chwile i pozwala zrelaksować się w niezastąpiony sposób. Nasze leżaki zapewnią Państwu w tym czasie odpowiednią wygodę i komfort, poza czterema ścianami domu!
Zobacz opinie klienta

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Krzysztofa Kolumba 39
02-285 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.pl© Ogrodowy Salon 2014
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.
Facebook
YouTube