Krzesła ogrodowe

Krzesła ogrodowe to element konieczny, jeśli chcemy stworzyć wyróżniającą się przestrzeń ogrodową, badź taras. Wprowadzją one nutkę wyjątkowości i komfortu do ogrodowej aranżacji. Wygodne krzesła ogrodowe, zamienią czas spędzony na zewnątrz w błogi stan relaksu oraz odprężenia.

W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje krzeseł ogrodowych:

  • Krzesła ogrodowe z technorattanu – charakterystyczna plecionka czyni je niezwykle wygodnymi. Technorattan uznawany jest za jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów, poprzez jego odporność na warunki atmosferyczne, nie musimy poświęcać zbyt dużo czasu na konserwację mebli. Krzesła z technorattanu uważane są za luksusowe.
  • Krzesła ogrodowe teak – propozycja dla osób dbających o ekologię. Teak to delikatny, choć trwały materiał. Nie straszne są mu warunki atmosferyczne oraz działanie szkodników. Odpowiednio zakonserwowany prztrwa długie lata. Największym jednak atutem krzeseł z teaku jest precyzja wykonania i atrakcyjny wygląd.
  • Krzesła ogrodowe metalowe – proste i funkcjonalne meble ogrodowe. W większości wypadków wykonane ze stali, bądź aluminium. Niebywale odporne na działanie wilgoci i niskich temperattur.
  • Krzesła ogrodowe włoskie – wykonane z polipropylenu. Dzięki niewielkiej wadze oraz prostej konstrukcji, nie ma problemów z ich przechowywaniem. Wytrzymałosć, nowoczesne wzornictow oraz wygoda to cechy charakterystyczne włoskich mebli ogrodowych.

W Ogrodowym Salonie znajdziesz także wiele innych rodzajów mebli ogrodowych. Każdy znajdzie coś dla swojego własnego zielone zakątka. Zapraszamy!
Zobacz opinie klienta

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Krzysztofa Kolumba 39
02-285 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.pl© Ogrodowy Salon 2014
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.
Facebook
YouTube