Koszyk0
Znajdź produkt
Zobacz opinie klienta

Kontakt

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Krzysztofa Kolumba 39
02-285 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.plPodkategorie

Kolekcja ogrodowych mebli Childe to kontrastowe połączenie czerni i bieli oraz dwóch tekstur – technorattanu i plecionki textilene. Idealna propozycja dla miłośników nowoczesnego wzornictwa, oraz poszukiwaczy oryginalnych rozwiązań. Twój taras wcale nie musi być nudny, a krzesła i fotele oraz kanapa Childe mogą całkowicie odmienić jego wygląd i dodać nieco świeżości w miejscu, gdzie przyjmujesz swoich gości, albo spędzasz wolny czas w upalne dni. Niezależnie od tego, czy najchętniej w swoim ogrodzie się opalasz, czy też jest to dla Ciebie miejsce spożywania posiłków w otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów, z całą pewnością dostępne w Ogrodowym Salonie meble będą doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

W kolekcji mebli Childe znajdują się zarówno zestawy obiadowe, jak również i wypoczynkowe. Jeśli marzysz o wspólnych posiłkach na tarasie, wybierz stół dla 6 osób wraz z kompletem atrakcyjnych krzeseł obiadowych, które zachwycają swoim oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziesz również niezwykle wygodną sofę wraz z fotelem i stolikiem kawowym – idealna propozycja dla wszystkich miłośników picia aromatycznej kawy na świeżym powietrzu. Czarno-biały kolor mebli przełamuje zielona barwa poduszek dołączanych do zestawu. Niezwykle ciekawa jest również leżanka Childe, która podobnie jak inne elementy z kolekcji zachowuje kontrastową kolorystykę, a jednocześnie zaskakuje oryginalną linią. Wygodę odpoczynku zapewnia regulowane oparcie.

O wysokiej jakości mebli z kolekcji Childe decydują materiały użyte podczas produkcji. Technorattan nie zawiera żadnych toksycznych związków, a wykonane z niego fotele czy stoły mogą z powodzeniem stać przez cały rok na zewnątrz, a Ty nie musisz już obawiać się, że kolory wyblakną na słońcu bądź deszczu. Również dołączone do zestawów poduchy na fotele i kanapy zachowają swoją piękną barwę – materiał z jakich zostały wykonane jest zaimpregnowany i odporny na zabrudzenia. Decydując się na meble Childe zyskujesz więc nie tylko elegancki i luksusowy, ale również praktyczny zestaw.

czytaj więcej
Facebook
youtube
youtube