Koszyk0
Zobacz opinie klienta

Kontakt

Infolinia
727 632 862 (stawka połączenia lokalnego)

Adres
Ogrodowy Salon
ul. Krzysztofa Kolumba 39
02-285 Warszawa

Mail
info@ogrodowysalon.pl • Komodo Nardi inauguracja w Polsce

  Premiera Komodo

  2018-09-13

  Przyjdź, poczuj, wypróbuj i zobacz jedyny w swoim rodzaju narożnik, który możesz zmienić w wypoczynek.

 • Trusted Shops

  Ochrona zakupów do 10 000 PLN

  2018-02-17

  Trusted Shops jest znakiem jakości sklepu internetowego, za którym idzie coś więcej niż opinie.

  Chroni Twoje pieniądze!

 • Krzesło dębowe Young 420

  Uniwersalne i stylowe meble włoskie

  2017-07-19

  Włoskie meblarstwo zyskuje coraz większą popularność nie tylko u Włochów, ale przede wszystkim w naszym kraju. Co czyni je tak pożądanymi i wyjątkowymi? To połączenie nowoczesności i dawnych, meblarskich tradycji. To szyk i nowoczesność zaklęta w jednym, oryginalnym meblu włoskim.

 • Skrzynia technorattan Winnipeg

  Poznaj style w meblarstwie

  2017-07-17

  Meblarstwo jest niezwykle fascynującą dziedziną sztuki. Jednak warto wiedzieć jakie style wyodrębniły się na przestrzeni wieków, aby z łatwością zamówić wybrane meble. Znajomość poszczególnych stylów ułatwia nie tylko zakupy, ale również zapoznanie się z wieloma rodzajami mebli dostępnych na rynku.

 • Huśtawka drewniana 3 osobowa Bergen

  Ponadczasowe meble drewniane

  2017-07-14

  Drewno od wieków jest wykorzystywane w meblarstwie i doceniane ze względu na walory estetyczne, łatwość obróbki, uniwersalność w produkcji różnego rodzaju mebli, a także łatwość pielęgnacji. O drewnie mówi się, że jest to surowiec ponadczasowy. Czy więc warto zainwestować w meble drewniane i czy rzeczywiście sprawdzą się w każdym wnętrzu?

 • Fotel technorattan Epinal

  Moda na technorattan i dlaczego warto mieć meble technorattanowe?

  2017-07-11

  Od wielu lat nasze ogrody zdobią meble z eleganckiego technorattanu, który warto docenić ze względu na wygodę i aspekty ekologiczne, a także trafne połączenie z nowoczesnością i szykiem. Meble z technorattanu spełniają najwyższe standardy komfortu, dlatego są mile widziane w ogrodach, a precyzyjnie wykonana plecionka jeszcze bardziej podkreśla ich prestiż wśród natury.

 • Meble rozkładane teak Dax

  Meble teak i styl zaklęty w drewnie.

  2017-07-08

  Meble teak to prosty przepis na odmienienie swojego ogrodu lub tarasu. Doskonale wpisują się w naturalną stylistykę i przyciągają swoim ciepłem, a zarazem pozwalają skutecznie odpocząć na świeżym powietrzu. Co czyni je tak wyjątkowymi?

 • Nowoczesny narożnik tarasowy Calvi

  Meble nowoczesne i co musisz o nich wiedzieć?

  2017-07-05

  Stojąc przed dylematem wybrania mebli do domu zwykle pragniemy, aby były tanie, oryginalne i łatwe w pielęgnacji. Nie bez powodu często wybór pada na meble nowoczesne, bo często za odpowiedni design zgodny z naszym indywidualnym gustem – jesteśmy w stanie zapłacić więcej niż początkowo zakładaliśmy. Dlaczego warto zainwestować właśnie w meble nowoczesne?

1, 2, 3, 4,

Facebook
youtube
youtube